A Farm-alapú Nevelésért Egyesület szeretettel meghívja a „Föld és a Gyermek” című konferenciára és műhelymunkára, melynek meghívott vendége PETER GUTTENHÖFER.

A konferencia témája:
A Waldorf-pedagógia feladata: az „Általános Emberképzés“
De mit is jelent ez? Mit értett ez alatt Rudolf Steiner?
Elengedhetetlen az újragondolása annak, amit Rudolf Steiner 100 évvel ezelőtt „ Általános Emberképzés“-nek nevezett.Megpróbálunk néhány központi gondolatot az 1919-es három néppedagógiai előadásból (GA 192) a 21.század alapjaiban megváltozott életkörülményeit figyelembe véve újragondolni és a Waldorf-pedagógia jövőbeni fejlődése számára gyümölcsözővé tenni.

A konferencia és műhelymunka helye, ideje:
Gödöllői Waldorf Iskola (2100 Gödöllő, Tessedik Sámuel u. 4.)
Konferencia: 2020. március 6-7. (péntek este – szombat egész nap)
Műhelymunka: 2020. március 8. (vasárnap kora délutánig)
A részletes információkat (hozzájárulási díj, részletes program) hamarosan közöljük.

Együttműködő partnereink:
Gödöllői Waldorf Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,
Dr. Bernard Lievegoed Közös-Ég Szabad Nevelési Életközösségeket Támogató Egyesület,
Diverzitás Közhasznú Alapítvány

Érdeklődni lehet: a foldesgyermek@farmiskola.hu e-mail címen vagy Németh Eszternél a 20 370 1369-es telefonszámon
Szeretettel várunk minden Érdeklődőt!

Kérdésem van:

Elolvastam az Adatvédelmi tájékozatót.