Eredeti szakmámat tekintve villamosmérnök vagyok. Van három gyerekünk és hat unokánk. A Waldorf mozgalomhoz a gyerekeink és unokáink révén kapcsolódtam.

2014 óta veszek részt a falusi Waldorf Iskola kezdeményezésben, mint a munkatársi csoport tagja.  Jelenleg, a 2015 szeptemberében indult piliscsabai Almáskert óvodában a gazdasági ügyeket intézem. Tagja vagyok a Farmalapú Nevelésért Egyesület vezetőségének is, ahol szintén a  gazdasági és jogi ügyek segítése a feladatom.

Bár nem vagyok pedagógus de szívesen veszek részt a gyerekekkel való foglalkozásokon is, például  az almáskerti napköziben.

Számomra is meglepő tapasztalat, hogy milyen kedvezően hat a földdel való munka a gyerekekre, ezért fontosnak tartom, hogy azoknak a gyerekeknek, akik nem tudják a hagyományos iskolákban a 45 perces órákat végigülni, legyen lehetőségük felszabadultan és élvezettel tanulni az általunk tervezett falusi iskola hálózat intézményeiben.