A Rákóczi Gimnázium sport tagozatának elvégzése után tanulmányaimat a Budapesti Tanítóképző Főiskola óvónőképző szakán folytattam. Dolgoztam óvónőként állami óvodában, szociálterapeutaként az Országos Ideg-és Elmegyógyintézetben. A Waldorf-pedagógiával a posztgraduális Waldorf Óvónőképzésen és gyermekem révén, gyakorló Waldorf szülőként ismerkedtem meg. Eurimtia, gyógyeuritmia, Botmer gimnasztika és Waldorf tanárképzést végeztem. Solymáron, illetve különböző Waldorf intézményekben 20 éve euritmia tanárként és osztálytanítóként dolgozom. 2016 tavasza óta a Magyar Antropozófiai Társaság képviselőtestületének tagja vagyok. Életemben fontos szerepet játszanak az új kezdeményezések.

A Falusi Waldorf Kezdeményezés gondolata 2013-ban fogant meg, annak felismerése nyomán, hogy vannak közöttünk olyan gyermekek, akik a Waldorf pedagógia jelenlegi formáinak átgondolására inspirálnak minket. A felismerés munkatársi közösséget teremtett a hasonlóan gondolkodó felnőttekkel, amely munkáját az antropozófia mezőgazdasági és pedagógiai ágának összeszövésére koncentrálja. A kezdeményezés pilisi régiójában az iskolásokkal és szüleikkel dolgozom együtt ennek a régiónak a munkatársaival és részt veszek a szeptemberben indult Segítő-nevelő tanfolyamban.